Gladmat på restaurant

24. juni 2026 - kl 11:00 - 13:00

Ansiktsmaling

Aktør: Egon | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Egon arrangerer ansiktsmaling i restauranten for de opp til 12år, hver dag fra kl: 11:00 – 13:00.

24. juni 2026 - kl 12:30

Gladmatlunsj på Bellies

Aktør: Bellies | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger øst

Under Gladmat inviterer Bellies til en velsmakende 5-retters lunsj – full av sesongens beste råvarer og kreative, plantebaserte retter.

Book bord her

24. juni 2026 - kl 14:00

Gladmatlunsj på Bellies

Aktør: Bellies | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger øst

Under Gladmat inviterer Bellies til en velsmakende 5-retters lunsj – full av sesongens beste råvarer og kreative, plantebaserte retter.

Book bord her

24. juni 2026 - kl 16:00 - 18:30

Mat & Vin med Trond Moi & Thor Oddvar Havn

Aktør: Spiseriet

Område: Gladmat på restaurant Stavanger vest

Mat og vin med Trond Moi og Thor Oddvar Havn i Stavanger Konserthus.

Kjøp billett her

24. juni 2026 - kl 18:00 - 23:00

Gladmat hos A. Idsøe

Aktør: A. Idsøe

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Gladmatfest hos A. Idsøe. Den ultimate matopplevelsen under Gladmat.

Kjøp billett her

24. juni 2026 - kl 18:00

A Meal to Die For

Aktør: Kjeringholmen Brasserie | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Trioen du ikke visste du trengte her i livet, Chef Christophe Samijn fra Kjeringholmen Brasserie, Peder Gabriel Tjensvoll Aardal fra Tjensvoll Kolonial og Joseph R. Gannascoli fra Sopranos har satt sammen en 4-retters meny. Her blir det kulinariske opplevelser, god stemning og gode historier.

Kjøp billett her

24. juni 2026 - kl 18:30

Bistrovaganza

Aktør: Matbaren Stavanger | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Endelig åpner Matbaren igjen og ja, det blir BISTROVAGANZA under Gladmaten. Dette er en tradisjon for mange, og sommerens vakreste eventyr

Kjøp billett her

24. juni 2026 - kl 19:00 - 23:45

Punk Medusa – Art Dining Pia Myrvold & Snøfnugg

Aktør: Torsdager Galleri Kunst og Kultur | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Punk Medusa -Art Dining med Pia Myrvold og Snøfnugg.

Book bord her

24. juni 2026 - kl 19:30 - 22:00

Mat & Vin med Trond Moi & Thor Oddvar Havn

Aktør: Spiseriet

Område: Gladmat på restaurant Stavanger vest

Mat og vin med Trond Moi og Thor Oddvar Havn i Stavanger Konserthus.

Kjøp billett her

25. juni 2026 - kl 11:00 - 13:00

Ansiktsmaling

Aktør: Egon | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Egon arrangerer ansiktsmaling i restauranten for de opp til 12år, hver dag fra kl: 11:00 – 13:00.

25. juni 2026 - kl 12:30

Gladmat-lunch på K2

Aktør: Restaurant K2

Område: Gladmat på restaurant Pedersgata

K2 inviterer til sin årlige lunch under Gladmat.

Kjøp billett her

25. juni 2026 - kl 12:30

Gladmatlunsj på Bellies

Aktør: Bellies | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger øst

Under Gladmat inviterer Bellies til en velsmakende 5-retters lunsj – full av sesongens beste råvarer og kreative, plantebaserte retter.

Book bord her

25. juni 2026 - kl 13:30

Gladmat-lunch på K2

Aktør: Restaurant K2

Område: Gladmat på restaurant Pedersgata

K2 inviterer til sin årlige lunch under Gladmat.

Kjøp billett her

25. juni 2026 - kl 14:00

Gladmatlunsj på Bellies

Aktør: Bellies | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger øst

Under Gladmat inviterer Bellies til en velsmakende 5-retters lunsj – full av sesongens beste råvarer og kreative, plantebaserte retter.

Book bord her

25. juni 2026 - kl 16:00 - 18:30

Mat & Vin med Trond Moi & Thor Oddvar Havn

Aktør: Spiseriet

Område: Gladmat på restaurant Stavanger vest

Mat og vin med Trond Moi og Thor Oddvar Havn i Stavanger Konserthus.

Kjøp billett her

25. juni 2026 - kl 18:00 - 23:00

Gladmat hos A. Idsøe

Aktør: A. Idsøe

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Gladmatfest hos A. Idsøe. Den ultimate matopplevelsen under Gladmat.

Kjøp billett her

25. juni 2026 - kl 18:00

A Meal to Die For

Aktør: Kjeringholmen Brasserie | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Trioen du ikke visste du trengte her i livet, Chef Christophe Samijn fra Kjeringholmen Brasserie, Peder Gabriel Tjensvoll Aardal fra Tjensvoll Kolonial og Joseph R. Gannascoli fra Sopranos har satt sammen en 4-retters meny. Her blir det kulinariske opplevelser, god stemning og gode historier.

Kjøp billett her

25. juni 2026 - kl 18:00 - 22:00

Afterwork at Molinå

Aktør: Molinå Bakery & Eatery | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Join us for a special afterwork evening featuring our own dishes, created exclusively for this one-night event. Enjoy delicious food, pairings, music in our cozy venue. Indoor and outdoor seating available. We look forward to welcoming you at Molinå!

Book bord her

25. juni 2026 - kl 18:30

Bistrovaganza

Aktør: Matbaren Stavanger | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Endelig åpner Matbaren igjen og ja, det blir BISTROVAGANZA under Gladmaten. Dette er en tradisjon for mange, og sommerens vakreste eventyr

Kjøp billett her

25. juni 2026 - kl 19:00 - 23:00

Det glade langbord

Aktør: Ostehuset øst | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger øst

Ta din plass ved det glade langbordet på Ostehuset Øst! Vi inviterer igjen i år til to kvelder med mye god mat.

Kjøp billett her

25. juni 2026 - kl 19:00 - 23:45

Velvet Rebellion – Art Dining Pia Myrvold & Snøfnugg

Aktør: Torsdager Galleri Kunst og Kultur | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Punk Medusa -Art Dining med Pia Myrvold og Snøfnugg.

Book bord her

25. juni 2026 - kl 19:30 - 22:00

Mat & Vin med Trond Moi & Thor Oddvar Havn

Aktør: Spiseriet

Område: Gladmat på restaurant Stavanger vest

Mat og vin med Trond Moi og Thor Oddvar Havn i Stavanger Konserthus.

Kjøp billett her

26. juni 2026 - kl 11:00 - 13:00

Ansiktsmaling

Aktør: Egon | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Egon arrangerer ansiktsmaling i restauranten for de opp til 12år, hver dag fra kl: 11:00 – 13:00.

26. juni 2026 - kl 12:30 - 13:30

Pølsekurs for barn

Aktør: A. Idsøe

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

A. Idsøe inviterer barn til å lære kunsten å lage sine egne pølser – fra bunnen av

Kjøp billett her

26. juni 2026 - kl 12:30

Gladmat-lunch på K2

Aktør: Restaurant K2

Område: Gladmat på restaurant Pedersgata

K2 inviterer til sin årlige lunch under Gladmat.

Kjøp billett her

26. juni 2026 - kl 12:30

Gladmatlunsj på Bellies

Aktør: Bellies | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger øst

Under Gladmat inviterer Bellies til en velsmakende 5-retters lunsj – full av sesongens beste råvarer og kreative, plantebaserte retter.

Book bord her

26. juni 2026 - kl 13:00

Næringslivslunsjen

Aktør: Brasserie Pigalle

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Bli med på den superhyggelige Næringslivslunsjen på Brasserie Pigalle!

Kjøp billett her

26. juni 2026 - kl 13:30

Gladmat-lunch på K2

Aktør: Restaurant K2

Område: Gladmat på restaurant Pedersgata

K2 inviterer til sin årlige lunch under Gladmat.

Kjøp billett her

26. juni 2026 - kl 14:00

Gladmatlunsj på Bellies

Aktør: Bellies | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger øst

Under Gladmat inviterer Bellies til en velsmakende 5-retters lunsj – full av sesongens beste råvarer og kreative, plantebaserte retter.

Book bord her

26. juni 2026 - kl 14:30 - 15:30

Pølsekurs for barn

Aktør: A. Idsøe

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

A. Idsøe inviterer barn til å lære kunsten å lage sine egne pølser – fra bunnen av

Kjøp billett her

26. juni 2026 - kl 16:00 - 18:30

Mat & Vin med CAP & Thor Oddvar Havn

Aktør: Spiseriet

Område: Gladmat på restaurant Stavanger vest

Mat og vin med Christian Andre Pettersen og Thor Oddvar Havn i Stavanger Konserthus.

Kjøp billett her

26. juni 2026 - kl 17:00

Bistrovaganza + VM

Aktør: Matbaren Stavanger | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Bistrovaganza + Norge vs Frankrike i VM.

Kjøp billett her

26. juni 2026 - kl 17:30 - 23:00

Det glade langbord

Aktør: Ostehuset øst | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger øst

Ta din plass ved det glade langbordet på Ostehuset Øst! Vi inviterer igjen i år til to kvelder med mye god mat.

Kjøp billett her

26. juni 2026 - kl 18:00 - 23:00

Gladmat hos A. Idsøe

Aktør: A. Idsøe

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Gladmatfest hos A. Idsøe. Den ultimate matopplevelsen under Gladmat.

Kjøp billett her

26. juni 2026 - kl 18:00

A Meal to Die For

Aktør: Kjeringholmen Brasserie | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Trioen du ikke visste du trengte her i livet, Chef Christophe Samijn fra Kjeringholmen Brasserie, Peder Gabriel Tjensvoll Aardal fra Tjensvoll Kolonial og Joseph R. Gannascoli fra Sopranos har satt sammen en 4-retters meny. Her blir det kulinariske opplevelser, god stemning og gode historier.

Kjøp billett her

26. juni 2026 - kl 19:00 - 23:45

Floral Anarchy – Art Dining Pia Myrvold & Snøfnugg

Aktør: Torsdager Galleri Kunst og Kultur | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Punk Medusa -Art Dining med Pia Myrvold og Snøfnugg.

Book bord her

26. juni 2026 - kl 19:30 - 22:00

Mat & Vin med CAP & Thor Oddvar Havn

Aktør: Spiseriet

Område: Gladmat på restaurant Stavanger vest

Mat og vin med Christian Andre Pettersen og Thor Oddvar Havn i Stavanger Konserthus.

Kjøp billett her

27. juni 2026 - kl 11:00 - 13:00

Ansiktsmaling

Aktør: Egon | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Egon arrangerer ansiktsmaling i restauranten for de opp til 12år, hver dag fra kl: 11:00 – 13:00.

27. juni 2026 - kl 12:30 - 13:30

Pølsekurs for barn

Aktør: A. Idsøe

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

A. Idsøe inviterer barn til å lære kunsten å lage sine egne pølser – fra bunnen av

Kjøp billett her

27. juni 2026 - kl 12:30

Gladmat-lunch på K2

Aktør: Restaurant K2

Område: Gladmat på restaurant Pedersgata

K2 inviterer til sin årlige lunch under Gladmat.

Kjøp billett her

27. juni 2026 - kl 12:30

Gladmatlunsj på Bellies

Aktør: Bellies | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger øst

Under Gladmat inviterer Bellies til en velsmakende 5-retters lunsj – full av sesongens beste råvarer og kreative, plantebaserte retter.

Book bord her

27. juni 2026 - kl 13:30

Gladmat-lunch på K2

Aktør: Restaurant K2

Område: Gladmat på restaurant Pedersgata

K2 inviterer til sin årlige lunch under Gladmat.

Kjøp billett her

27. juni 2026 - kl 13:30 - 15:30

Pølsekurs for barn

Aktør: A. Idsøe

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

A. Idsøe inviterer barn til å lære kunsten å lage sine egne pølser – fra bunnen av

Kjøp billett her

27. juni 2026 - kl 14:00

Gladmatlunsj på Bellies

Aktør: Bellies | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger øst

Under Gladmat inviterer Bellies til en velsmakende 5-retters lunsj – full av sesongens beste råvarer og kreative, plantebaserte retter.

Book bord her

27. juni 2026 - kl 16:00 - 18:30

Mat & Vin med CAP & Thor Oddvar Havn

Aktør: Spiseriet

Område: Gladmat på restaurant Stavanger vest

Mat og vin med Christian Andre Pettersen og Thor Oddvar Havn i Stavanger Konserthus.

Kjøp billett her

27. juni 2026 - kl 18:00 - 23:00

Gladmat hos A. Idsøe

Aktør: A. Idsøe

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Gladmatfest hos A. Idsøe. Den ultimate matopplevelsen under Gladmat.

Kjøp billett her

27. juni 2026 - kl 18:00

A Meal to Die For

Aktør: Kjeringholmen Brasserie | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Trioen du ikke visste du trengte her i livet, Chef Christophe Samijn fra Kjeringholmen Brasserie, Peder Gabriel Tjensvoll Aardal fra Tjensvoll Kolonial og Joseph R. Gannascoli fra Sopranos har satt sammen en 4-retters meny. Her blir det kulinariske opplevelser, god stemning og gode historier.

Kjøp billett her

27. juni 2026 - kl 18:30

Bistrovaganza

Aktør: Matbaren Stavanger | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Endelig åpner Matbaren igjen og ja, det blir BISTROVAGANZA under Gladmaten. Dette er en tradisjon for mange, og sommerens vakreste eventyr

Kjøp billett her

27. juni 2026 - kl 19:00 - 23:45

Midnight Ritual – Art Dining Pia Myrvold & Snøfnugg

Aktør: Torsdager Galleri Kunst og Kultur | Gladmat på restaurant

Område: Gladmat på restaurant Stavanger sentrum

Punk Medusa -Art Dining med Pia Myrvold og Snøfnugg.

Book bord her

27. juni 2026 - kl 19:30 - 22:00

Mat & Vin med CAP & Thor Oddvar Havn

Aktør: Spiseriet

Område: Gladmat på restaurant Stavanger vest

Mat og vin med Christian Andre Pettersen og Thor Oddvar Havn i Stavanger Konserthus.

Kjøp billett her